Atatürk Köşesi
Keşanspor kafilesi kaza yaptı: 2 ölü, 23 yaralı
Bölgesel Amatör Ligi'nde (BAL) mücadele eden Keşan Belediyespor kafilesini taşıyan otobüsün Antalya'nın Korkuteli ilçesi Kargalı mevkiinde uçuruma yuvarlanması sonucu meydana gelen kazada ölü sayısı 2'ye çıktı. Ölen kişinin futbolcu Güner Yıldız olduğu öğrenildi.

Antalya'nın Korkuteli ilçesi Kargalık mevkisinde uçuruma yuvarlanan ve Keşan Belediyesporlu futbolcu, teknik heyet ve idarecileri taşıyan otobüste yaralanan 21 kişiden Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Acil Servisi'ne kaldırılan futbolcu Güner Yıldız da (20) hayatını kaybetti.

(CİHAN)

Saat: 17:03:00 - Keşanspor kafilesi kaza yaptı: 1 ölü, 21 yaralı
Antalya'nın Korkuteli ilçesinde meydana gelen trafik kazasında Keşan Belediyesporlu futbolcuları taşıyan yolcu otobüsünün uçuruma yuvarlanması nedeniyle 1 kişi öldü. Kazada çok sayıda yaralı var.

Edinilen bilgiye göre, Keşan Belediyesporlu futbolcuları Alanya'ya götüren 34 FN 5809 plakalı otobüs, Korkuteli-Fethiye yolu Kargalık mevkisinde uçuruma yuvarlandı. Çok sayıda ambulansın olay yerine sevk edildiği kazada, 1 kişi öldü.

Kazada 1'i ağır çok sayıda kişi yaralanırken, yaralılar Korkuteli'ndeki hastanelere kaldırıldı.

Keşan Belediyespor'un kamp çalışmaları için Alanya'ya gittiği bildirildi.

Can Çetinkaya hayatını kaybetti

Türkiye Bölgesel Amatör Lig 11'inci Grup'ta mücadele eden Keşanspor'u taşıyan ve Antalya'nın Korkuteli ilçesinde uçuruma yuvarlanan otobüste 21 kişinin yaralandığı, hayatını kaybeden kişinin ise futbolcu Can Çetinkaya olduğu belirlendi.

Edinilen bilgiye göre, Korkuteli'nin Kargalık mevkisinde uçuruma yuvarlanan ve Keşan Belediyesporlu futbolcu, teknik heyet ve idarecileri taşıyan otobüste 21 kişi yaralandı. Kazada hayatını kaybeden kişinin ise futbolcu Can Çetinkaya olduğu belirlendi.

Teknik Direktör İlhan Kıran, AA muhabirine yaptığı açıklamada, dün akşam saatlerinde Alanya'da kamp yapmak için Keşan'dan yola çıktıklarını söyledi. Kaza anını hatırlayamadığını vurgulayan Kıran, ''Yolda ne olduğunu anlayamadık'' dedi.

Kazada yaralananlar Korkuteli ve Antalya'daki hastanelerde tedavi altına alındı. Otobüs sürücüsü Gökhan Erkaya'nın da yaralı olarak kurtarıldığı kazada yaralananların isimleri şöyle:

Muharrem Doğan, Gökhan Dönmez, İbrahim Borazan, Sertaç Kara, Rıfat Aras, Şahin Gümüş, Güner Yıldız, Ahmet Kağan Ergün, Kamil Çetintaş, Yaver Varol, Mehmet Ağaoğlu, Melih Yıldız, Serkan Erbay, Özdemir Deniz, Burak Subaş, İlhan Kıran, Kadir Yıldırım, Serbülent Dalkıran, Murat Adalı ve Feyzulah Hardal. AA - CİHAN

Kaynak: http://www.trakyahaberleri.com/haber.asp?id=5669&kesanspor-kafilesi-kaza-yapti-2-olu-23-yarali